Uitslagen en programma Mixtoernooi

donderdag 6 juni 2019 , bron Dimitri Oudshoorn

De uitslagen van het Metselbedrijf Pronk Mixtoernooi van de drie doordeweekse speeldagen, en het programma voor komende zaterdag.

UITSLAGEN WOENSDAG 29 MEI 2019
 
A1 19:30 - 19:42 Onkruid United - De Roelvinkjes 1 - 2
A2 19:30 - 19:42 PicoSquad - The Wolfpack 0 - 1
B1 19:30 - 19:42 Kerk in Aktie! - Sosaboys 3 - 2
B2 19:30 - 19:42 Rens en de Dwergen - Kelderklasse 0 - 4
A1 19:47 - 19:59 FC Nutteloos - Fred`s Flesjes 0 - 2
A2 19:47 - 19:59 VanZeeVastgoed - FC Geen Idee 6 - 0
B1 19:47 - 19:59 De Talenten met Misschien Darren - Broodje Panharing met Slagroom 3 - 0
B2 19:47 - 19:59 Wijkagent Randy - De Bazen van het Veld 1 - 1
A1 20:04 - 20:16 PicoSquad - Onkruid United 0 - 2
A2 20:04 - 20:16 Kerk in Aktie! - Beerbrothers 2 - 0
B1 20:04 - 20:16 Faalencia - Kelderklasse 2 - 0
B2 20:04 - 20:16 De Roelvinkjes - Atten Zonder Grenzen 1 - 0
A1 20:21 - 20:33 FC Bal op het Dak 13 - De Koekwauze 2 - 1
A2 20:21 - 20:33 Heukelums Next Top Mormels - Zaag FC 0 - 4
B1 20:21 - 20:33 FC Nutteloos - FC Geen Idee 1 - 1
B2 20:21 - 20:33 Fred`s Flesjes - Broodje Panharing met Slagroom 1 - 0
A1 20:38 - 20:50 AV De Ramenlappers - Atten Zonder Grenzen 1 - 4
A2 20:38 - 20:50 Faalencia - Onkruid United 1 - 0
B1 20:38 - 20:50 PicoSquad - Sosaboys 1 - 1
B2 20:38 - 20:50 Beerbrothers - The Wolfpack 0 - 1
A1 20:55 - 21:07 VanZeeVastgoed - De Bazen van het Veld 0 - 1
A2 20:55 - 21:07 De Talenten met Misschien Darren - De Koekwauze 4 - 1
B1 20:55 - 21:07 Wijkagent Randy - Zaag FC 2 - 1
B2 20:55 - 21:07 FC Bal op het Dak 13 - Heukelums Next Top Mormels 0 - 2
A1 21:12 - 21:24 Rens en de Dwergen - AV De Ramenlappers 0 - 0
A2 21:12 - 21:24 De Roelvinkjes - Beerbrothers 0 - 0
B1 21:12 - 21:24 The Wolfpack - Kelderklasse 2 - 1
B2 21:12 - 21:24 Kerk in Aktie! - Atten Zonder Grenzen 0 - 1
A1 21:29 - 21:41 Faalencia - AV De Ramenlappers 2 - 1
A2 21:29 - 21:41 De Roelvinkjes - Rens en de Dwergen 0 - 0
 
UITSLAGEN DINSDAG 4 JUNI 2019
 
A1 19:30 - 19:40 FC Nutteloos - Broodje Panharing met Slagroom 1 - 1
A2 19:30 - 19:40 FC Geen Idee - De Bazen van het Veld 1 - 0
B1 19:30 - 19:40 Fred`s Flesjes - De Koekwauze 0 - 0
B2 19:30 - 19:40 VanZeeVastgoed - Zaag FC 0 - 4
A1 19:45 - 19:55 AV De Ramenlappers - De Roelvinkjes 0 - 2
A2 19:45 - 19:55 PicoSquad - Beerbrothers 1 - 2
B1 19:45 - 19:55 Onkruid United - Kelderklasse 1 - 1
B2 19:45 - 19:55 Sosaboys - Atten Zonder Grenzen 1 - 3
A1 20:00 - 20:10 De Talenten met Misschien Darren - Heukelums Next Top Mormels 3 - 1
A2 20:00 - 20:10 Wijkagent Randy - FC Bal op het Dak 13 2 - 0
B1 20:00 - 20:10 FC Nutteloos - De Bazen van het Veld 0 - 1
B2 20:00 - 20:10 Broodje Panharing met Slagroom - De Koekwauze 0 - 0
A1 20:15 - 20:25 The Wolfpack - Onkruid United 0 - 0
A2 20:15 - 20:25 Kerk in Aktie! - Rens en de Dwergen 0 - 2
B1 20:15 - 20:25 Kelderklasse - De Roelvinkjes 0 - 2
B2 20:15 - 20:25 Beerbrothers - Atten Zonder Grenzen 0 - 1
A1 20:30 - 20:40 FC Geen Idee - Zaag FC 0 - 3
A2 20:30 - 20:40 Fred`s Flesjes - Heukelums Next Top Mormels 1 - 1
B1 20:30 - 20:40 VanZeeVastgoed - FC Bal op het Dak 13 0 - 2
B2 20:30 - 20:40 De Talenten met Misschien Darren - Wijkagent Randy 1 - 0
A1 20:45 - 20:55 PicoSquad - Kelderklasse 0 - 2
A2 20:45 - 20:55 The Wolfpack - AV De Ramenlappers 3 - 0
B1 20:45 - 20:55 Faalencia - De Roelvinkjes 1 - 0
B2 20:45 - 20:55 Sosaboys - Rens en de Dwergen 0 - 0
A1 21:00 - 21:10 FC Nutteloos - De Koekwauze 3 - 1
A2 21:00 - 21:10 De Bazen van het Veld - Zaag FC 1 - 1
B1 21:00 - 21:10 Broodje Panharing met Slagroom - Heukelums Next Top Mormels 2 - 0
B2 21:00 - 21:10 FC Geen Idee - FC Bal op het Dak 13 0 - 1
A1 21:15 - 21:25 The Wolfpack - De Roelvinkjes 2 - 1
A2 21:15 - 21:25 Kerk in Aktie! - Faalencia 0 - 1
B1 21:15 - 21:25 Onkruid United - AV De Ramenlappers 2 - 0
B2 21:15 - 21:25 Sosaboys - Beerbrothers 0 - 2
A1 21:30 - 21:40 Fred`s Flesjes - Wijkagent Randy 1 - 0
A2 21:30 - 21:40 VanZeeVastgoed - De Talenten met Misschien Darren 1 - 4
 
UITSLAGEN DONDERDAG 6 JUNI 2019
 
A1 19:30 - 19:42 FC Nutteloos - Zaag FC 0 - 3
A2 19:30 - 19:42 De Koekwauze - Heukelums Next Top Mormels 0 - 0
B1 19:30 - 19:42 De Bazen van het Veld - FC Bal op het Dak 13 2 - 0
B2 19:30 - 19:42 Broodje Panharing met Slagroom - Wijkagent Randy 1 - 1
A1 19:47 - 19:59 PicoSquad - Atten Zonder Grenzen 2 - 4
A2 19:47 - 19:59 Kelderklasse - AV De Ramenlappers 4 - 0
B1 19:47 - 19:59 Beerbrothers - Rens en de Dwergen 0 - 1
B2 19:47 - 19:59 Sosaboys - Faalencia 0 - 6
A1 20:04 - 20:16 FC Geen Idee - De Talenten met Misschien Darren 1 - 2
A2 20:04 - 20:16 Fred`s Flesjes - VanZeeVastgoed 0 - 3
B1 20:04 - 20:16 FC Nutteloos - Heukelums Next Top Mormels 1 - 0
B2 20:04 - 20:16 Zaag FC - FC Bal op het Dak 13 3 - 0
A1 20:21 - 20:33 The Wolfpack - Kerk in Aktie! 3 - 0
A2 20:21 - 20:33 PicoSquad - AV De Ramenlappers 0 - 0
B1 20:21 - 20:33 Atten Zonder Grenzen - Rens en de Dwergen 2 - 2
B2 20:21 - 20:33 Beerbrothers - Faalencia 1 - 3
A1 20:38 - 20:50 De Koekwauze - Wijkagent Randy 0 - 3
A2 20:38 - 20:50 De Bazen van het Veld - De Talenten met Misschien Darren 0 - 1
B1 20:38 - 20:50 Broodje Panharing met Slagroom - VanZeeVastgoed 0 - 2
B2 20:38 - 20:50 FC Geen Idee - Fred`s Flesjes 3 - 0
A1 20:55 - 21:07 Onkruid United - Kerk in Aktie! 1 - 0
A2 20:55 - 21:07 Sosaboys - The Wolfpack 1 - 7
B1 20:55 - 21:07 PicoSquad - Rens en de Dwergen 1 - 3
B2 20:55 - 21:07 Atten Zonder Grenzen - Faalencia 3 - 0
A1 21:12 - 21:24 FC Nutteloos - FC Bal op het Dak 13 0 - 1
A2 21:12 - 21:24 Heukelums Next Top Mormels - Wijkagent Randy 0 - 1
B1 21:12 - 21:24 Zaag FC - De Talenten met Misschien Darren 3 - 4
B2 21:12 - 21:24 De Koekwauze - VanZeeVastgoed 0 - 0
A1 21:29 - 21:41 Kelderklasse - Kerk in Aktie! 2 - 0
A2 21:29 - 21:41 Onkruid United - Sosaboys 2 - 0
B1 21:29 - 21:41 De Bazen van het Veld - Fred`s Flesjes 3 - 0
B2 21:29 - 21:41 Broodje Panharing met Slagroom - FC Geen Idee Naar Zaterdag
  
PROGRAMMA ZATERDAG 8 JUNI 2019
  
A2 12:15 - 12:27 Broodje Panharing met Slagroom - FC Geen Idee -
 
T1 12:30 - 12:42 Wijkagent Randy - FC Nutteloos -
A2 12:30 - 12:42 De Talenten met Misschien Darren - FC Bal op het Dak 13 -
B1 12:30 - 12:42 VanZeeVastgoed - Heukelums Next Top Mormels -
B2 12:30 - 12:42 Fred`s Flesjes - Zaag FC -
A1 STORMBAAN De Roelvinkjes - Rens en de Dwergen
 
T1 12:47 - 12:59 Sosaboys - Kelderklasse -
A2 12:47 - 12:59 Onkruid United - Beerbrothers -
B1 12:47 - 12:59 Faalencia - PicoSquad -
B2 12:47 - 12:59 Kerk in Aktie! - De Roelvinkjes -
A1 STORMBAAN FC Bal op het Dak 13 - Heukelums Next Top Mormels
 
T1 13:04 - 13:16 FC Geen Idee - De Koekwauze -
A2 13:04 - 13:16 Broodje Panharing met Slagroom - De Bazen van het Veld -
B1 13:04 - 13:16 De Talenten met Misschien Darren - FC Nutteloos -
B2 13:04 - 13:16 VanZeeVastgoed - Wijkagent Randy -
A1 STORMBAAN Beerbrothers - Onkruid United
 
T1 13:21 - 13:33 De Roelvinkjes - PicoSquad -
A2 13:21 - 13:33 Faalencia - Rens en de Dwergen -
B1 13:21 - 13:33 Kerk in Aktie! - AV De Ramenlappers -
B2 13:21 - 13:33 The Wolfpack - Atten Zonder Grenzen -
A1 STORMBAAN Wijkagent Randy - FC Nutteloos
 
T1 13:38 - 13:50 Real Madrid - Liverpool -
A2 13:38 - 13:50 Barcelona - Bayern München -
B1 13:38 - 13:50 Paris Saint Germain - Juventus -
B2 13:38 - 13:50 Manchester City - Ajax -
A1 STORMBAAN VanZeeVastgoed - De Koekwauze
 
T1 13:55 - 14:07 Fred`s Flesjes - FC Bal op het Dak 13 -
A2 13:55 - 14:07 FC Geen Idee - Heukelums Next Top Mormels -
B1 13:55 - 14:07 Broodje Panharing met Slagroom - Zaag FC -
B2 13:55 - 14:07 De Bazen van het Veld - De Koekwauze -
A1 STORMBAAN PicoSquad - Faalencia
 
T1 14:12 - 14:24 The Wolfpack - Rens en de Dwergen -
A2 14:12 - 14:24 Sosaboys - AV De Ramenlappers -
B1 14:12 - 14:24 Onkruid United - Atten Zonder Grenzen -
B2 14:12 - 14:24 Beerbrothers - Kelderklasse -
A1 STORMBAAN Zaag FC - Fred`s Flesjes
 
T1 14:29 - 14:41 Paris Saint Germain - Ajax -
A2 14:29 - 14:41 Manchester City - Juventus -
B1 14:29 - 14:41 Real Madrid - Bayern München -
B2 14:29 - 14:41 Barcelona - Liverpool -
A1 STORMBAAN Sosaboys - Atten Zonder Grenzen
 
T1 14:46 - 14:58 VanZeeVastgoed - FC Nutteloos -
A2 14:46 - 14:58 Fred`s Flesjes - De Talenten met Misschien Darren -
B1 14:46 - 14:58 FC Geen Idee - Wijkagent Randy -
B2 14:46 - 14:58 Broodje Panharing met Slagroom - FC Bal op het Dak 13 -
A1 STORMBAAN Kelderklasse - AV De Ramenlappers
 
T1 15:03 - 15:15 Kerk in Aktie! - PicoSquad -
A2 15:03 - 15:15 The Wolfpack - Faalencia -
B1 15:03 - 15:15 Sosaboys - De Roelvinkjes -
B2 15:03 - 15:15 Onkruid United - Rens en de Dwergen -
A1 STORMBAAN De Bazen van Het Veld - FC Geen Idee
 
T1 15:20 - 15:32 Liverpool - Bayern München -
A2 15:20 - 15:32 Real Madrid - Barcelona -
B1 15:20 - 15:32 Paris Saint Germain - Manchester City -
B2 15:20 - 15:32 Juventus - Ajax -
A1 STORMBAAN The Wolfpack - Kerk in Aktie!
 
T1 15:37 - 15:49 De Bazen van het Veld - Heukelums Next Top Mormels -
A2 15:37 - 15:49 De Koekwauze - Zaag FC -
B1 15:37 - 15:49 Beerbrothers - AV De Ramenlappers -
B2 15:37 - 15:49 Kelderklasse - Atten Zonder Grenzen -
A1 STORMBAAN De Talenten met Misschien Darren - Broodje Panharing met Slagroom
 
T1 15:54 - 16:06 Nummer 12 - Poule A - Nummer 12 - Poule B -
A2 15:54 - 16:06 Nummer 11 - Poule A - Nummer 11 - Poule B -
B1 15:54 - 16:06 Nummer 10 - Poule A - Nummer 10 - Poule B -
B2 15:54 - 16:06 Nummer 9 - Poule A - Nummer 9 - Poule B -
A1 STORMBAAN Liverpool - Manchester City
 
T1 16:11 - 16:23 Nummer 8 - Poule A - Nummer 8 - Poule B -
A2 16:11 - 16:23 Nummer 7 - Poule A - Nummer 7 - Poule B -
B1 16:11 - 16:23 Nummer 6 - Poule A - Nummer 6 - Poule B -
B2 16:11 - 16:23 Nummer 5 - Poule A - Nummer 5 - Poule B -
A1 STORMBAAN Barcelona - Real Madrid
 
T1 16:28 - 16:40 Nummer 4 - Poule A - Nummer 4 - Poule B -
A2 16:28 - 16:40 Nummer 3 - Poule A - Nummer 3 - Poule B -
B1 16:28 - 16:40 Nummer 2 - Poule A - Nummer 2 - Poule B -
B2 16:28 - 16:40 Nummer 1 - Poule A - Nummer 1 - Poule B -
A1 STORMBAAN Ajax - Paris Saint Germain
Juventus - Bayern Munchen